Google Sanata Soyunursa…


Teknoloji devinden sanatsal telefon kılıfları.

Hayatın farklı alanlarında Google’ın herhangi bir ürününe rastlamak oldukça mümkün. Peki ya Silikon Vadisi devi, tüketicilerine yeni telefon kılıfları sunarsa?

Google bu noktada da farkını ortaya koyuyor ve ürünlerinin hem işlevsel hem de sanatsal olduğunu bir kez daha kanıtlıyor. Petra Cortright ve Baron Von Fancy ile “Google Artworks Live Cases” koleksiyonu için farklı tasarımlar yaratan şirket, kendine has telefon kılıflarını Google Store üzerinden tanesi 40 dolardan satışa sunmuş bulunuyor.

Los Angeleslı sanatçı Cortright, “21’inci yüzyılın Claude Monet’si” olarak anılıyor. Canlı, empresyonist eserleri çoğunlukla Barok ressamlarıyla ilişkilendiriliyor.

Baron Von Fancy ise günümüzde özellikle Y kuşağı tarafından popüler olan söylemleri tasarlayan New Yorklu bir sanatçı. Sanatçının eserleri sosyal medyadaki hayranlarına yönelik gibi görünse de kendisi aslında “insanları, telefonlarını sadece Instagram’a bakmak için kullanmak dışında da bir şeyler yapmaya teşvik etmeyi” amaçladığını söylüyor.

What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More From: Internet

DON'T MISS

Choose A Format
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Poll
Voting to make decisions or determine opinions